Edukacija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edukacija


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Tadic kod Gadafija

Ići dole 
AutorPoruka
edukacija




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.08.2009
Lokacija : Smederevo
Poso/dokolice : student FPN-a / muzicar
Raspoloženje : fourplay

Tadic kod Gadafija Empty
PočaljiNaslov: Tadic kod Gadafija   Tadic kod Gadafija EmptyČet Sep 03, 2009 3:04 pm

Na proslavi cetrdesetogodisnjice revolucije u Libiji naci ce se i Boris Tadic. Jedan je od retkih predsednika iz Evrope koji je dobio poziv od Gadafija. Jasno je meni da je to prilika da se napravi neki dobar posao sa Libijcima (s obzirom da je i Sutanovac u pratnji, verovatno ce se diskutovati i o nekom vidu vojne saradnje), ali mi je nejasno gde mi pripadamo. Kako nas to svet vidi? Citao sam danas u Blicu izjavu onog Kacina,zvanicnika EU,koji kaze: ,,Ljudi, odlucite se vec jednom! `El ste nesvrstani, ili ce te u EU?`` Stvarno mi je nejasna nasa diplomatija. To igranje izmedju dve vatre mozda kratkorocno donosi dobro, ali gledano na duge staze, nema perspektivu. I jos jedna stvar mi smeta… Vazno da Jeremic ide u Honduras u zvanicnu posetu, a sto je na Balkanu i u celoj Evropi persona non grata,to nema veze, izgleda!?
Nazad na vrh Ići dole
https://forumintelektualaca.forumsr.net
 
Tadic kod Gadafija
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Edukacija :: Opsta politika :: Dnevna politika-
Skoči na: