Edukacija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Edukacija


 
PrijemPrijem  Latest imagesLatest images  TražiTraži  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Rafinerija u Smederevu DA ili NE?

Ići dole 

Rafinerija u Smederevu- DA ili NE
DA
Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? Vote_lcap100%Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? Vote_rcap
 100% [ 2 ]
NE
Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? Vote_lcap0%Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 2
 
Zatvoreno sondiranje

AutorPoruka
edukacija




Broj poruka : 8
Datum upisa : 25.08.2009
Lokacija : Smederevo
Poso/dokolice : student FPN-a / muzicar
Raspoloženje : fourplay

Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? Empty
PočaljiNaslov: Rafinerija u Smederevu DA ili NE?   Rafinerija u Smederevu    DA ili NE? EmptySub Avg 29, 2009 2:10 pm

Rafinerija u Smederevu DA ili NE?

-Uskoro bi u Smederevu trebala biti pokrenuta gradnja rafinerije,pa me interesuje sta vi mislite o tome. Moje misljenje je da je to odlicno za grad, jer je to prilika za zaposljavanje ljudi i tokom gradnje a i kad rafinerija bude krenula s radom,a to je prilika i za mnoga manja preduzeca da posluju s rafinerijom. Takodje, Smederevo bi postalo strateski vaznije i pogodnije za dalje investicije. Problem bi moglo da predstavlja potencijalno zagadjenje vazduha, ali ako se sve bude radilo po svetskim standardima,to i ne bi trebalo da predstavlja veliki problem. Moj konacan odgovor je - DA
Nazad na vrh Ići dole
https://forumintelektualaca.forumsr.net
 
Rafinerija u Smederevu DA ili NE?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Edukacija :: Lokalne ideje :: Sta promeniti u Smederevu?-
Skoči na: